Piwi  | Aktualności  | Galerie zdjęć  | Dojazd, kontakt  | Mapa strony  | inne nasze strony:  Giętarka  | Nożyce  | Piły  | Simasa  | Trojadyn

BT 90 E

Sekcja z silnikiem elektrycznym 400v-3-50Hz. Rozprowadzenie i wygładzanie podłóg betonowych, powierzchni mostów i autostrad. Duży zakres akcesoriów sprawia, że BT 90 jest bardzo uniwersalna. Moduły listwy występują w trzech rozmiarach 1, 2, 3 metry w zależności od szerokości płyty betonowej.

Czytaj więcej

BT 90 P

Pneumatyczna sekcja napędowa dostarczana z przewodem pneumatycznym o długości 1m. Rozprowadzenie i wygładzanie podłóg betonowych, powierzchni mostów i autostrad. Duży zakres akcesoriów sprawia, że BT 90 jest bardzo uniwersalna. Moduły listwy występują w trzech rozmiarach 1, 2, 3 metry w zależności od szerokości płyty betonowej.

Czytaj więcej

BT 90 S

Sekcja z silnikiem spalinowym Honda GX270. Rozprowadzenie i wygładzanie podłóg betonowych, powierzchni mostów i autostrad. Duży zakres akcesoriów sprawia, że BT 90 jest bardzo uniwersalna. Moduły listwy występują w trzech rozmiarach 1, 2, 3 metry w zależności od szerokości płyty betonowej.

Czytaj więcej




© 2012 Bartłomiej Jakub Kwiatek (Quidnam.net)
© 2012 Paweł Zechenter (ArtMedia.Net)