Piwi  | Aktualności  | Galerie zdjęć  | Dojazd, kontakt  | Mapa strony  | inne nasze strony:  Giętarka  | Nożyce  | Piły  | Simasa  | Trojadyn

AMBAR 200

Niewielka, poręczna maszyna do cięcia glazury materiałów budowlanych i wykończeniowych. Aluminiowy most z dobrym prowadzeniem wózka piły pozwala uzyskać dużą dokładnośc w czasie cięcia.

Czytaj więcej

BALI MEKANO

NOWOŚĆ!!! Piła wykonana w 60% ze stali ocynkowanej, pozostałe elementy zabezpieczone antykorozyjnie doskonałej jakości farbami poliestrowymi. W pile możliwe jest przestawianie głowicy tnącej wzdłuż prowadnicy bocznej przyspieszające operacje cięcia materiałów o zróżnicowanych długościach.

Czytaj więcej

DAKAR PLUS M

Piła stołowa przeznaczona jest do cięcia: ceramiki, glazury, terakoty, marmuru, piaskowca i granitu. Posiada regulację głębokości i kąta cięcia – cięcie ukośne. Maksymalna średnica tarczy wynosi 300 mm. Zasilana jest prądem jednofazowym.

Czytaj więcej

DAKAR MEKANO

NOWOŚĆ!!! Piła wykonana w 90% ze stali ocynkowanej, pozostałe elementy zabezpieczone antykorozyjnie doskonałej jakości farbami poliestrowymi. W pile możliwe jest przestawianie głowicy tnącej wzdłuż prowadnicy bocznej przyspieszające operacje cięcia materiałów o zróżnicowanych długościach.

Czytaj więcej

MAGNUM 700

Super piła do materiałów budowlanych o dużych gabarytach takich jak bloczki betonowe, pustaki, porotherm. Maksymalna średnica tarczy to 700 mm. Piły wyposażone w płynną regulację głębokości cięcia. Stalowa, ocynkowana rama piły posiada kółka ułatwiające manewrowanie.

Czytaj więcej

MAGNUM 1000

Super piła do materiałów budowlanych o dużych gabarytach takich jak bloczki betonowe, pustaki, porotherm. Maksymalna średnica tarczy to 1000 mm. Piły wyposażone w płynną regulację głębokości cięcia. Stalowa, ocynkowana rama piły posiada kółka ułatwiające manewrowanie.

Czytaj więcej

PERLA 200

Piła stołowa PERLA 200 przeznaczona jest do cięcia takich materiałów jak: kamień, cegła, ceramika budowlana, płytki ceramiczne, marmur, granit, dachówki ceramiczne i inne podobne. Tarcza tnąca jest chłodzona cięczą. Podawanie i przesuwanie materiału do cięcia i w czasie cięcia odbywa się ręcznie. Materiał tnący leży na stole nad którym przesuwa się mocowana na prowadnicy głowica tnąca napędzana silnikiem elektrycznym. Możliwość pochylania głowicy tnącej.

Czytaj więcej

PERLA 250

Piła stołowa PERLA 250 przeznaczona jest do cięcia takich materiałów jak: kamień, cegła, ceramika budowlana, płytki ceramiczne, marmur, granit, dachówki ceramiczne i inne podobne. Tarcza tnąca jest chłodzona cięczą. Podawanie i przesuwanie materiału do cięcia i w czasie cięcia odbywa się ręcznie. Materiał tnący leży na stole nad którym przesuwa się mocowana na prowadnicy głowica tnąca napędzana silnikiem elektrycznym. Możliwość pochylania głowicy tnącej.

Czytaj więcej

VENUS 85 MEKANO

NOWOŚĆ!!! Każda z maszyn VENUS może być w wersji jedno i trójfazowej. Do każdej z maszyn VENUS  można zamontować tarczę 300 lub 350 mm. Piły wykonane w 60% ze stali ocynkowanej, pozostałe elementy maszyny zabezpieczone antykorozyjnie doskonałej jakości farbami poliestrowymi.

Czytaj więcej

VENUS 60

Piła stołowa VENUS 60 przeznaczona jest do cięcia takich materiałów jak: kamień, cegła, ceramika budowlana, płytki ceramiczne, marmur, granit, dachówki ceramiczne i inne podobne. Tarcza tnąca jest chłodzona cięczą. Podawanie i przesuwanie materiału do cięcia i w czasie cięcia odbywa się ręcznie. Materiał tnący leży na stole nad którym przesuwa się mocowana na prowadnicy głowica tnąca napędzana silnikiem elektrycznym.

Czytaj więcej
© 2016 Bartłomiej Jakub Kwiatek (Quidnam.net)
© 2016 Paweł Zechenter (ArtMedia.Net)