Piwi  | Aktualności  | Galerie zdjęć  | Dojazd, kontakt  | Mapa strony  | inne nasze strony:  Giętarka  | Nożyce  | Piły  | Simasa  | Trojadyn

Honda BF2, 3

Najmniejszy, najlżejszy, kompaktowy silnik czterosuwowy przeznaczony do napędu niewielkich łodzi i pontonów. Żaden inny, nie jest aż tak prosty w obsłudze. Jeżeli często zmieniasz łowiska lub po wyprawie chcesz zabrać silnik do domu, chwyć go jedną ręką, przenieś bez wysiłku i włóż do bagażnika samochodu.

Czytaj więcej

Honda BF5

Od lat silnik BF5 cieszy się dużą popularnością wśród wędkarzy i żeglarzy. Duża pojemność skokowa i smarowanie za pomocą pompy olejowej zapewniają bardzo długą żywotność silnika. Wygodna obsługa, niski poziom emisji spalin i hałasu oraz minimalne koszty eksploatacji i niskie zużycie paliwa to dodatkowe zalety tego modelu.

Czytaj więcej

Honda BF8

Automatyczne ssanie dla wersji z rozrusznikiem elektrycznym. Unikalny system zawieszenia silnika wykorzystujący siły znoszące do zmniejszenia wibracji. Dźwignia zmiany biegów ulokowana z przodu silnika dla łatwiejszego operowania. Niewymagające używania dodatkowych narzędzi regulacji i blokady manetki gazu i obrotu silnika. Lampka kontrolna ciśnienia oleju. System alarmowy przegrzania silnika i ogranicznik obrotów maksymalnych. Dostępne wersje ze zdalnym sterowaniem. Cyfrowy zapłon.Najszybszy i najlżejszy. Żaden inny 10 konny, 4-suwowy silnik na świecie nie ma porównania do BF10, jeśli chodzi o i wydajność. Ma najsilniejsze przyspieszenie na wszystkich obrotach i oferuje najwolniejsze obroty jałowe, podczas połowu ryb metodą trollingu.

Czytaj więcej

Honda BF10

Automatyczne ssanie dla wersji z rozrusznikiem elektrycznym. Unikalny system zawieszenia silnika wykorzystujący siły znoszące do zmniejszenia wibracji. Dźwignia zmiany biegów ulokowana z przodu silnika dla łatwiejszego operowania. Niewymagające używania dodatkowych narzędzi regulacji i blokady manetki gazu i obrotu silnika. Lampka kontrolna ciśnienia oleju. System alarmowy przegrzania silnika i ogranicznik obrotów maksymalnych. Dostępne wersje ze zdalnym sterowaniem.

Czytaj więcej

Honda BF15/BF20

Dwa kompletnie nowe silniki, które wnoszą niezrównaną innowację do gamy silników Hondy w klasie średniej-mocy. BF20 i BF15 są idealne do żaglówek, aluminiowych łodzi turystycznych oraz do pontonów. Więc teraz i Ty możesz wziąć swoją rodzinę i zabrać na długą wycieczkę. Cyfrowy zapłon. Automatyczne ssanie dla wersji z rozrusznikiem elektrycznym. Unikalny system zawieszenia silnika wykorzystujący siły znoszące do zmniejszenia wibracji. Dźwignia zmiany biegów ulokowana z przodu silnika dla łatwiejszego operowania. Niewymagające używania dodatkowych narzędzi regulacji i blokady manetki gazu i obrotu silnika. Lampka kontrolna ciśnienia oleju. System alarmowy przegrzania silnika i ogranicznik obrotów maksymalnych. Dostępne wersje ze zdalnym sterowaniem.

Czytaj więcej

Honda BF25/BF30

Silniki BF30 i BF25 od wielu lat cieszą się największym powodzeniem szczególnie wśród osób zawodowo związanych z wodą. Wyróżnia je wprost rewelacyjny stosunek mocy do masy oraz doskonała amortyzacja przenoszonych wibracji zmniejszona dzięki zastosowaniu specjalnego jarzma silnika z podwójnym systemem tłumienia drgań. W nowych modelach silników zwiększono pojemność i moment obrotowy, a nowy pakiet wyposażenia wzbogacony w automatyczne ssanie i cyfrowy zapłon, oferuje zupełnie nową jakość w tym przedziale mocy. Będziesz mile zaskoczony wydajnością tych niewielkich silników, które na dodatek odwdzięczą się niezawodną pracą przez wiele, wiele lat.

Dane TechniczneSilniki BF30 i BF25 od wielu lat cieszą się największym powodzeniem szczególnie wśród osób zawodowo związanych z wodą. Wyróżnia je wprost rewelacyjny stosunek mocy do masy oraz doskonała amortyzacja przenoszonych wibracji zmniejszona dzięki zastosowaniu specjalnego jarzma silnika z podwójnym systemem tłumienia drgań. W nowych modelach silników zwiększono pojemność i moment obrotowy, a nowy pakiet wyposażenia wzbogacony w automatyczne ssanie i cyfrowy zapłon, oferuje zupełnie nową jakość w tym przedziale mocy. Będziesz mile zaskoczony wydajnością tych niewielkich silników, które na dodatek odwdzięczą się niezawodną pracą przez wiele, wiele lat.
Czytaj więcej

Honda BF40/BF50

Kultura pracy, niezawodność, żywotność i jak najniższe zużycie paliwa, to pytania które zadasz szukając silnika do łodzi lub pontonu. Wiedz, że to właśnie BF40 i BF50, oferując wszystkie te zalety od lat cieszą się największą popularnością na naszym rynku. Na dodatek, żaden inny silnik czterosuwowy tej mocy nie jest jednocześnie aż tak lekki. Cyfrowy zapłon, hemisferyczne komory spalania, automatyczne ssanie oraz specjalny tłumik szmerów kolektora dolotowego, to techniczne rozwiązania Hondy zapewniające pełen komfort i harmonijną pracę w każdych warunkach atmosferycznych. Nowe modele posiadają zwiększony moment obrotowy, zapewniający gładkie przyspieszenie aż do prędkości maksymalnej. Pchnij manetką gazu, a reakcja silnika będzie natychmiastowa.

Czytaj więcej

Honda BF75

Jeżeli planujesz swój wolny czas spędzać z dala od zgiełku dnia codziennego to wiedz, że stworzyliśmy doskonałe, niebywale elastyczne i ciche silniki. Konstrukcje BF90 i BF75 oparte na sprawdzonej technologii Hondy Civic znanej ze sportowego zacięcia, żywotności i niezawodności, oferują pełną harmonię pomiędzy wymogami środowiska naturalnego a potrzebą poczucia komfortu. Silniki te wyróżnia najniższy w klasie hałas i zużycie paliwa. Możesz mieć pewność, że będą idealnymi partnerami dalekich wypraw, bo już teraz możesz dotrzeć do miejsc, które dotychczas były dla Ciebie nieosiągalne.

Czytaj więcej

Honda BF90

Jeżeli planujesz swój wolny czas spędzać z dala od zgiełku dnia codziennego to wiedz, że stworzyliśmy doskonałe, niebywale elastyczne i ciche silniki. Konstrukcje BF90 i BF75 oparte na sprawdzonej technologii Hondy Civic znanej ze sportowego zacięcia, żywotności i niezawodności, oferują pełną harmonię pomiędzy wymogami środowiska naturalnego a potrzebą poczucia komfortu. Silniki te wyróżnia najniższy w klasie hałas i zużycie paliwa. Możesz mieć pewność, że będą idealnymi partnerami dalekich wypraw, bo już teraz możesz dotrzeć do miejsc, które dotychczas były dla Ciebie nieosiągalne.

Czytaj więcej

Honda BF115

Szybkość i przyspieszenie BF115 jest porównywalna do silników 2-suwowych. Ale silniki te silniki zapewniają super-płynne prowadzenie dzięki bezpośredniemu wtryskowi paliwa, systemowi dwóch wałków rozrządu, odwróconemu kołu zamachowemu, które stwarza, że wibracje praktycznie nie występują. System bezpośredniego wtrysku paliwa optymalizuje proporcje mieszanki paliwowo-powietrznej do 30% mniej od konwencjonalnych 2-suwowych silników. A podczas trollingu, na małych obrotach, ta wartość jest lepsza nawet o 90%. Produkt stworzony jest na bazie 2.3 litrowego silnika Hondy Accord i posiadają wiele sprawdzonych i przetestowanych wspólnych części. Elektroniczna centralna jednostka monitoruje wszystkie parametry silnika, tj. przegrzanie, zbyt wysokie obroty, temperaturę oleju, dając tym samym bezproblemowe pływanie i optymalną wydajność.

Czytaj więcej
© 2016 Bartłomiej Jakub Kwiatek (Quidnam.net)
© 2016 Paweł Zechenter (ArtMedia.Net)