Producenci
Sposoby i koszty dostawy
Sposoby dostawy
 
Kurier - Współpracujemy z firmą kurierską Siódemka. Firma ta dostarcza zwykłe paczki nie przekraczające dopuszczalnych gabarytów (70cm x 70cm x 60cm, 170cm x 45cm x 30cm lub 170cm x 40cm x 35cm) i masy 31 kg do lokalu odbiorcy. W przypadku gdy przesyłka nie spełnia wyżej podanych warunków może ona zostać dostarczona tylko pod budynek, w którym mieści się wskazany lokal. Czas spedycji w przypadku dostawy kurierem wynosi jeden do dwuch dni roboczych od nadania przesyłki.

Transport PIWI - Koszty oraz terminy dostaw realizowanych naszym autem dostawczym ustalane są indywidualnie. Przy wyborze tej opcji dostawy prosimy o kontakt z naszym działem logistyki: sklep@piwi.com.pl lub telefonicznie: 12 412 51 33. 
 
Odbiór osobisty
Możliwy jest odbiór osobisty zamówionego towaru w naszym sklepie w Krakowie:
 
Zakład Produkcyjno-Handlowy "PIWI"
ul. Cystersów 2
31-553 Kraków
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku
 
Po odbiór prosimy się zgłaszać dopiero po otrzymaniu od nas informacji, że produkt jest "gotowy do odbioru" - czasem może to potrwać kilka dni ze względu na konieczność sprowadzenia produktu z magazynu (czas potrzebny na sprowadzenie określony jest w opisie produktu).

Koszty dostawy
Są uzależnione od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Przy zamówieniu kilku produktów całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i Klient ponosi koszty dostawy tylko raz. 

Sposób dostawy Przelew/
Płatność online
Płatność
za pobraniem
Czas spedycji
Kurier  od 25 - + 8 do 14 dni roboczych
Transport PIWI indywidualnie indywidualnie indywidualnie
Odbiór osobisty 0 0 = termin wysyłki
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl